RESULTATS PROVISIONALS DE LA CAMINADA 2009

RESULTATS DE LA PROVA
CLASSIFICACIÓEQUIPNOMSENTITATPUNTUACIÓ
112Ferrer Barrera, M. RosaSanz Roura, ValentíCentre Excursionista de Badalona9
238Costa Caixach, AtilaAltarriba Caselles, JordiCentre Excursionista Avinyó10
382Mill Seuba, Jordi Vall Camprubí, AvelinaCentre Excursionista Avinyó10
445Cahner Baliarda, JúliaRovira Puig, Sara 10
558Jiménez Pérez, JorgeIngelmo Cascón, UlpianoPenya Fondista Badalona10
611Parra Garcia, GaudenciNovell Parlaré, ElisaCentre Excursionista de Badalona10
730Vargas Palomo, Carlos AndrésJosé Faidella, JordiCentre Excta. Catalunya12
765Domingo Mila, RogerPrats Miralles, Eva Foment Excursionista de Barcelona12
841Oliveras i Pi, JoanRocky, Mark12
988Baliarda Font, SusannaCahner Monzó, Toni13
1090Rubio Llambi, XavierDominguez, OscarFoment Excursionista de Barcelona13
1093Suñol, FrancescPuig Pellicer, JordiCentre Excursionista de Badalona13
1195Viladrich Cases, JoanCosta Jiménez, Josep Ma.Centre Excursionista Avinyó13
1221Peña Travé, JordiPiqueras Mateo, Isabel13
1384López Grané, JosepMiró olivé, Marta13
148Solà Carcedo, MarcTarragó Romero, Mireia14
1591Oliveras i Ràfols, MarcRocky Zorzo, Rebeca14
1620CINCA CASANOVAS, MiquelGONZALEZ MORENO, TeresaClub Excta Ripoll14
1742Costa Caixach, CamilGalante Estévez, ManelCentre Excursionista Avinyó15
1872Rovira Ruíz, MiquelPuig Gallach, Marta15
1933Magallón Pérez, BasilioExpósito Burgos, Francisco15
1929Masip Mulero, PereMontserrat, Ana16
2077Llobet Massanés, MiquelChaves Castillo, Josep Ma.Centre Excursionista Avinyó16
2194Masip Montserrat, JordiFasanellas, Adriana 16
2226Espuny Yeste, FrancescGarcia Yeste, Francesc16
2356Tejedor Estrada, ElisendaSantesmases, LaiaCentre Excursionista de Badalona17
2364Tejedor Estrada, RogerTejedor Boixaderas, JaumeCentre Excursionista de Badalona17
2415González Álvarez, PedroGonzález Álvarez, ManuelPenya Fondista Badalona17
252Moros Vela, SantiagoEspañol Suarez, María JoséCentre Excursionista Parets17
2631Sánchez Fibla, XavierGarcía Guzmán, JoanCentre Excursionista de Catalunya18
2763Lucena Cayuela, CarmeArqué Comas, Jaume18
2849Villar i Fosch, SaturiVillar Colomer, EsterCentre Excursionista de Badalona18
2944Rovira Roura, MartíAsensio Noll, Miquel18
301vila sanchez-paniagua, Pere jvila pinsach, Carla18
3187Camprubí Solà, Pere 19
3298ORIOL MONTOLIU, ALBERT ORIOL SALVANS, RICARDCentre Excursionista de Badalona19
3357ORIOL SALVANS, PAUSalvans Giralt, MontserratCentre Excursionista de Badalona19
3492Pujol Reverter, NúriaPujol Argemí, LluísCentre Excursionista de Badalona19
3539Pinto, ElenaGalisteo, Diana20
3662Fonts Oliva, ManelCorominas Morral, PilarCentre Excursionista Avinyó20
3779Puig Ferrer, MeritxellGranada Sancho, Pep20
3822Santos, MarcianoSantin, Josep Penya Fondista Badalona20
397BLANCO DUELT, ANGEL SEGURA MARTINEZ, CARLOS 21
4061Oliveras i Ràfols, RocGuerra i Ribó, Ferran21
414Escorihuela Ventura, ArnauEscorihuela Nebrà, Ricard21
4214Giménez Garcia, MontseGonzález Donat, PauCentre Excursionista de Badalona21
4370Soldevila Barbosa, JoanCastán Sahún, Mercedes22
4418Gonzalez Sanchez, Juan AntonioOcaña Galvez, Sergio23
4535DIAZ JULIAN, NECTARI MATILLAS RODRÍGUEZ, MANUEL23
4675Ferrer Muñoz, ConsolSolsona Ruíz, Núria24
4717Hernández Olivar, AnaHernández Casquero, LucioCentre Excursionista de Badalona24
4848Rufian Ariza, BelénVico Sánchez, Fran24
4953Ros i Blanco, FerranRos i Codina, SusannaCentre Excursionista de Badalona24
5085REKONDO FERRERO, KARMELEGÓMEZ ESCODA, EULÀLIA24
5154Abella Romano, DanielVega Passola, Ona 25
526PABLO FIDELIS, RICARDPUENTE DOMÈNECH, JORDI26
5359Vicente Solsona, AlbertBada Llibre, Mireia26
5413ESCUTIA, GEORGINAPUJOL, EShER26
5532Talavera Sanchez, JuanTorres Oñate, Antonio AA.VV. Joaquim Ruyra-Gorg27
5623Martínez Recio, FrancescMoreno Zamora, Dídac27
573Armero Montoya, AlfonsoRodríguez Bermúdez, Manuel28
5852Torrente Gòmez, MarcTorrente Gòmez, Sara29
5971Forns Trias, IsaMartínez Peralta, Josep29
6069Lucena Cayuela, NúriaFabre Jordan, Patrícia30
6181Muñoz-Ramos, PauMuñoz-Ramos Gregori31
6255Colomé Rusiñol, RosaBarrull Balcells, EsherCentre Excursionista de Badalona32
6396Rovira Schmitt, Carolina Cuenda Lucena, Paula34
649Cifuentes Soriano, Soraya Cifuentes Martinez, Pedro35
6567Donat Pèrez, Mercè Pou Gibert, Laia36
6627Serrano Alcala, Antonio Regordan, Miguel Angel38
675Sansa Mateu, Núria Estévez Figuerola, Montserrat39
6825Rodríguez Massagué, Juan AntonioLlosas Altimira, SalvadorCentre Excursionista de Badalona43
6928Moure Seijas, JosepMoure Nolla, Ferran47
7046Rovira Puig, HelenaCasanovas Gálvez, Sara 52
7119Verges Barbeta, Francesc Vicente Martin , Marta 54
72100Amaya Alcazar, RicardCalabria Ferrer, NúriaCentre Excursionista de Badalona64
7386Cahner Baliarda, PolGarcia Sánchez, Jorgina73
7410Pujol Reverter, BertaVila Escutia, LaiaCentre Excursionista de Badalona96
7540Casanovas Gálvez, MariaGarcia Sánchez, AndreaCentre Excursionista de Badalona101
7697Marcos Fabre, RogerLario Garrido, Carles102
PARTICIPANTS I EQUIPS NO CLASSIFICATS
EQUIPNOMSENTITAT
16Escudero Barona, AlejandroVila Arnau, TeresaCentre Excursionista de Badalona
51Cuenda Bollas, FrancescCuenda Lucena, Robert
80Peláez López, José LuísSánchez Lozano, M. Àngels
43Torrente Lopez, Francisco
CLASSIFICACIÓ PER ENTITATS
CLASSIFICACIÓENTITATPUNTUACIÓ
1C.E.Badalona32
2C.E.Avinyo33
3P.Fondista Badalona47